Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Sohbet Arama

Anasayfa > Genel, Sohbet > Sohbet Arama

Sohbet Arama

Sohbet Arama

Sohbet Arama

Kurumsal sohbet arama google motorların da en ideal chat yaptırmak amacıyla en iyi muhabbet ortamını sağlıyoruz.Wepten irc sesli sohbet apletlerimizi arama yapıp android telefonlarınız da kullanarak userlerimiz birbirleriyle hem facebook özel arama yaparak,hem skype de sesli arama ortamı gerçekleştirerek,hem de arkadaşlarını etkin çet arama yaparak kesintisiz irc keyiflerini sürdürürler.
Arama ortamlarını ilerletebilmek için özel ve görüntülü sohbet global chat kanallarımıza girerek seçmiş olduğunuz etkin bir sohbete dahil olarak sohbet arama ortamına dahil olabilirsiniz.Arama denilince aklımıza 1 nesneyi,bir ögeyi vede çeşitli bir google sitesin de  chat arama motorlarını kullanarak muhabbet ortamını aramayı temsil eder.
Arama esnasında boşluk karakteri kullanmamanız gerekmektedir. Daha fazla arama parametresi eklemek için aralarına /server irc.idealsohbet.org  işareti koyabilirsiniz.Farklı bir irc sitesine bağlanmak için cümle araması yapmak için, her sözcük arasına eksi işareti koyun. Örneğin, "server -m" ni aramak için /server -m irc. yazın.Has bir aramaya bağlantı vermek için Google bağlantısına (öncesinde ve sonrasın da boşluk olmaksızın ) www:idealsohbet.org yazın.

Örneğin : [google:idealsohbet-Sohbet arama+site:idealsohbet.org]

Sarama modu, arama kutusuna yazdığınız herhangi bir kelime ile geri döner. Örneğin arama kutusuna sohbet arama motoru yazdığınızda, hem “arama” hem “motoru” ve hem de chat-irc ikisinin birden bulunduğu sonuçlar görüntülenir.

Belirli chat arama motorları;

Yahoo
Google
Ask
Yandex
Bing
Lycos
Go
Naver
Omgili
WebCrawler
Tumblr

Open Directory
Mozilla

 

 

Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Tarih: 25 Kasım 2016 - 04:46 - Okunma Sayısı :
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

KATEGORİLER

Site içi Kategorilerimiz

TOP 10

En çok okunan içerikler