Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

İslami Sohbet Odaları

Anasayfa > Genel, Sohbet > İslami Sohbet Odaları
İslami Sohbet Odaları

İslami Sohbet Odaları

 

İslam Sohbet Odaları denilince aklımıza islam ve islamiyet chat konuları dince dini büyük muhabbetler yapılarak din kardeşlerimizin sohbet toplumuna katılmalarıyla oluşan bir muhabbet aleminin islami dernekleriyle islam odaları ile insanların islami sohbet odaları olarak birbirleriyle el-islam dini irc odaları sohbet islami topluluklarıyla birbirleriyle chat etmesiyle oluşan önemli bir sohbet topluluğudur.

Her müslüman islam dünyasın da dini chat,dini sohbet,islami muhabbetler odaları aracılığıyla islam vaizleri vererek chat islam mobil odalarımızın vazgeçilmez hafız irc odalarım da hocalarıyla islami sohbet odalarında cemaat ile birlikte islami şartlarda dua edilerek bütün islam odalarımız da günahı,sevabı,haklı veya haksızı belirterek  mezhepler de fasıklar müminler ve kafirler dışında üçüncü bir islami sohbet odaları insan irc odaları gurubu olarak tanımlanırlar.

Sohbet kelimesinin islami lügat karşılığı, karşılıklı konuşmaktır. Fakat bu kelime, fiilî konuşmanın ötesinde bir manaya sahiptir. Sohbet, bir olmak, beraber olmaktır. Arkadaş,çevre,dost olmaktır. İrşad etmek, nasihat etmektir. Yani islam sohbeti, ayrıca kalbin bir fiilidir ve kalpten kalbe irtibatı da sağlar hem de islami sohbet odaları olarak şüphesiz böyle bir irc irtibat, sağlıklı sohbet toplumu sonuç verirse anlamlıdır. Bunun için de sohbetin uyulması gereken bir chat adabı, kuralları var. Hem sohbet edenler, hem dinleyenler için mükemmel bir islami sohbet yerinde ve islam sohbet odaları bakımından yarayişlı idealsohbet bir sitedir.

Sohbet odalarım için bir araya gelen irc topluluk, rastgele toplanmış, şuursuz, gayesiz, sıradan bir topluluk değildir. Aksine duygu ve düşünce chat birliği taşıyan, birbirlerinin muhabbet sevinç ve kederlerine ortak olan, gözünü Allah rızasına dikmiş, yüce hedefli bir irc topluluktur.

Sohbette belirli bir islam metod dahilinde Allah’a ulaşmanın en sağlam ve en kısa yolu anlatılır. Bunun için mobil sohbetle daha ziyade nefs, zikir, rabıta gibi tasavvufî konular üzerinde durulur. İslami Sohbet Odaları Sohbet esnasında mynet odaları anlatarak konuya gerçek hayattan örnekler vermelidir.İslami Sohbet Siteleri neden açılmıştır sorusuna bir yanıt olarak şöyle ifade edebilirim userlerimiz yüz yüze gelemedikleri chat arkadaşlarıyla klavye üzerinden canlı yazışma mesaj yolluyarak aklından geçenleri karşısındaki irc arkadaşına muhabbet yoluyla chat odaları ile sanal sohbetini yaparak duygu ve düşüncesini açıklayıcı bir sohbetsi durumla harbi söyleşi idealsohbeti başlatarak site genelin de günlük partnerli odaları ve özel chat etmek için tanışma olanağını dostluk haline getirerek birbirleriyle ücretsiz geveze chat odaları topluluklarına muhabbet ettikten sonra da tanışarak karşılıklı bir sohbet odaları ile chat vaktini tamamlayıp mobil android uygulamasıyla hem radyo dinleyebilir hem de oyun kanallarımız da site içi puanlarını ajan veya nomercy güvenlik security botundan durumu alabilirler.

 

Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Tarih: 19 Şubat 2017 - 03:55 - Okunma Sayısı :
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Sohbet KanalarıTema Fabrika

Sohbet ToplumuTema Fabrika

Umutsuz AşkTema Fabrika

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

KATEGORİLER

Site içi Kategorilerimiz

TOP 10

En çok okunan içerikler